Serwis Karcher Kraków

Sprzęty marki Karcher są znane i cenione w wielu krajach na całym świecie. Zwykle tam, gdzie można się w nie zaopatrzyć, możliwe jest także skorzystanie z serwisu oraz napraw pogwarancyjnych. Taką usługę oferujemy także u nas. Poznaj szczegóły!

Produkty Karcher dostępne w Krakowie to szeroka oferta wysokiej klasy urządzeń takich jak: Jak widać, oferta tej firmy jest niezwykle szeroka, a produkty są wysoko wyspecjalizowane. Spełniają wymagania zarówno osób prywatnych (np. dbających o czystość w domu i wokół niego, porządek w ogrodzie czy na działce), jak i firm oraz instytucji, przedsiębiorstw usługowych itd. Możliwość zakupu szerokiej gamy produktów to jeden z atutów marki Karcher. Drugim jest dostęp do profesjonalnego serwisu gwarancyjnego, a także napraw pogwarancyjnych.

Serwis Karcher Kraków

W ramach serwisu Karcher w Krakowie oferowane są następujące usługi: W jaki sposób się do nas zgłosić? Można to zrobić na kilka sposobów. Zwykle najwygodniejszą opcją jest wypełnienie formularza na naszej stronie, w którym należy podać imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu oraz opisać dokładniej sytuację (serwisowany sprzęt, problem, miejsce, pytanie, wątpliwość itd.). Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe i postaramy się błyskawicznie rozwiązać problem lub doradzić w przypadku zapytań dotyczących eksploatacji sprzętów. Można także skontaktować się z nami telefonicznie, od razu przedstawiając swój problem lub zapytanie, bądź odwiedzić naszą siedzibę przy ul. Balickiej 79 A w Krakowie. Niech każdy z naszych klientów wybierze formę kontaktu, która będzie dla niego najdogodniejsza.

Jeśli jesteś posiadaczem dowolnego sprzętu marki Karcher i szukasz w Krakowie miejsca, gdzie możesz dokonać jego naprawy, przeglądu, wymiany części eksploatacyjnych lub innych czynności związanych z jego użytkowaniem, zgłoś się do nas. Oferujemy nasze usługi zarówno na terenie miasta, jak i poza jego granicami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!