Wypożyczalnia Karcher Kraków

Dogłębne prace porządkowe muszą być od czasu do czasu przeprowadzone w każdym obiekcie. Na co dzień wystarczy zwykłe mycie i czyszczenie, jednak raz na kilka tygodni lub miesięcy konieczne są generalne porządki - wyczyszczenie każdego zakamarka w pomieszczeniu, każdej części maszyny, każdej szczeliny w meblach i wyposażeniu.

Jednak wielu firmom czy obiektom nie opłaca się zaopatrywać w sprzęt czyszczący tylko po to, by sporadycznie go używać, zwłaszcza że maszyny takie nie należą do tanich nabytków. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest wynajęcie sprzętu na czas przeprowadzania określonych prac porządkowych. Warto też rozważyć wynajem sprzętów używanych jednorazowo, np. podczas awarii (np. kanalizacji) czy do prac pielęgnacyjnych lub renowacyjnych (np. piaskowanie). W takich sytuacjach wiadomo, że maszyna będzie potrzebna tylko raz, zatem jej wynajem jest opcją najbardziej wskazaną.

Wypożyczalnia Karcher Center Profi w Krakowie oferuje możliwość krótkoterminowego wynajmu maszyn takich jak szorowarki, szczotki, węże i głowice czyszczące do myjek wysokociśnieniowych, dmuchawy spalinowe do liści, ozonatory (wraz z usługą ozonowania np. samochodu), parownice, urządzenia piorące, odkurzacze przemysłowe, zestawy do przetykania kanalizacji, zestawy do piaskowania, urządzenia zimnowodne i z podgrzewaniem wody.

Wynajem krótkoterminowy wiąże się z koniecznością opłacenia kaucji za wynajęty sprzęt, która zwracana jest po kontroli stanu technicznego po zakończeniu usługi. Ceny wynajmu, podobnie jak i wysokość kaucji, są zależne od tego, jaką maszynę się wynajmuje - wszystkie informacje dostępne są w cenniku na naszej stronie.

Wypożyczalnia Karcher Kraków

Poza wynajmem krótkoterminowym, wypożyczalnia Karcher Center Profi Kraków oferuje również możliwość długoterminowego wynajęcia sprzętów. Do dyspozycji klientów oddajemy: Wynajem długoterminowy możliwy jest na okres: Jeśli jesteś zainteresowany wypożyczeniem sprzętu Karcher w Krakowie, zapoznaj się z cennikiem dostępnym na naszej stronie (wynajem długoterminowy oraz wynajem krótkoterminowy) oraz z listą dostępnych produktów. W razie jakichkolwiek pytań, możesz skontaktować się z nami i uzyskać dodatkowe informacje: Zapraszamy serdecznie do współpracy klientów z Krakowa i okolic!