• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Profesjonalne Kärcher

Urządzenia ciśnieniowe Odkurzacze
Szeroka oferta wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących Kärcher zaspakaja różnorodne wymagania odnośnie parametrów technicznych i zakresu zastosowania. Odkurzacze na sucho, z możliwością odsysania cieczy czy szczotkowe doskonale sprawdzają się niemal wszędzie - w hotelach, sklepach a także w warsztatach samochodowych, przemyśle.
Urządzenia ekstrakcyjne Dmuchawy
Urządzenia spryskująco-odsysające Kärcher są skuteczne w czyszczeniu dywanów i wykładzin dywanowych, mebli tapicerowanych a także foteli samochodowych. Szybsze osuszanie wykładzin po czyszczeniu ekstrakcyjnych a także zalanych pomieszczeń: czas suszenia zwłaszcza pomieszczeń o słabej wentylacji skraca się nawet o 40%.
Automaty do wykładzin Parownice
Linia urządzeń do czyszczenia wykładzin dywanowych. Trwałe, proste w obsłudze urządzenia do zastosowania w procesie utrzymania czystości na podłogach wyłożonych wykładzinami. Higieniczna i przyjazna dla środowiska: parownica Kärcher zapewnia komfort obsługi i znakomitą wydajność czyszczenia całkowicie bez stosowania środków czyszczących.
Szorowarki Zamiatarki
Błyszczące i perfekcyjnie czyste podłogi - to efekt pracy szorowarek Kärcher. Szeroka oferta umożliwia dobranie modelu szorowarki do wielkości czyszczonej powierzchni i rodzaju prac. Zamiatarki Kärcher od zamiatarek prowadzonych ręcznie po zamiatarki przemysłowe i miejskie: z firmą Kärcher zamiata się przy użyciu najnowocześniejszej techniki.
Odśnieżarki Dyspensery wody
Odśnieżarki Kärcher to urządzenia szybkie, wygodne i ekonomiczne - odśnieżarki dysponują dużą mocą oraz wysoką wydajnością nawet przy dużej ilości śniegu, również ubitego. Dystrybutory wody WPD w ofercie Kärcher to urządzenia, które w ekonomiczny i prosty sposób dostarczają wysokiej jakości wodę pitną o bardzo dobrych walorach smakowych.
Przemysł Myjnie
Niezależnie od branży, w produkcji przemysłowej utrzymanie czystości jest bezwzględnym warunkiem wydajności i bezpieczeństwa pracy ludzi, oraz sprawnego funkcjonowania urządzeń. Myjnie samochodów osobowych i użytkowych. Kärcher oferuje różne urządzenia i techniki mycia w zależności od rodzaju pojazdu, poziomu zabrudzenia czy wymaganej prędkości mycia.
Wyposażenie Środki czyszczące
Oryginalne wyposażenie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do korzystania z wyposażenia Kärcher. Do każdego zadania odpowiednie rozwiązanie: środki czyszczące, akcesoria czyszczące do ręcznego zastosowania, wyposażenie, i systemy oczyszczania ścieków.