• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dla domu i ogrodu Kärcher

Urządzenia wysokociśnieniowe Pompy
W 1950 r. Alfred Kärcher wynalazł pierwsze myjki wysokociśnieniowe. Od tamtego czasu stale optymalizowaliśmy i rozwijaliśmy naszą ofertę również w zakresie urządzeń do użytku prywatnego. Firma Kärcher to specjalista również w zakresie pomp dla domu i ogrodu. Nawadnianie, wypompowywanie, zaopatrywanie domowych wodociągów w wodę użytkową – wszystko to jest możliwe z pompami Kärcher!
Systemy nawadniania Zamiatarki
Oferta Kärcher zadowoli wszystkich miłośników roślin kompletną linią produktów do optymalnego nawadniania. Efektywny design, praktyczne cechy użytkowe i wysoki standard produktów, zaspokoją wymagania każdego ogrodnika. Żegnaj miotło i szufelko: Zamiatarki Kärcher pozwalają na 5-krotnie szybsze sprzątanie chodników, ulic, wjazdów i podwórza.
Odkurzacze Szczotki elektryczne
Szeroka oferta Kärcher w zakresie odkurzaczy domowych - od odkurzaczy jednofunkcyjnych po robot czyszczący RoboCleaner. Urządzenia Kärcher znacznie poprawiają komfort czyszczenia. Szczotki akumulatorowe Kärcher do wnętrz domowych, polecane dla osób posiadających zwierzęta, oraz na zewnątrz stanowią doskonałą alternatywę dla odkurzania lub zamiatania przy pomocy miotły i łopatki.
Polerki Window Washer
Froterki Kärcher pozwalają na osiągnięcie optymalnych wyników przy nanoszeniu środka nabłyszczającego oraz froterowaniu podłóg twardych, m.in. parkietu, linoleum czy kamienia. Urządzenie do mycia okien Kärcher pozwala na szybkie i dokładne czyszczenie powierzchni takich jak okna, flizy czy lustra i inne powierzchnie szklane bez pozostawiania smug i wilgoci.
Parownice Odkurzacze parowe
Parownice Kärcher mogą być stosowane praktycznie wszędzie - pozwalają na oszczędne i przyjazne dla środowiska czyszczenie powierzchni w kuchni i łazience bez użycia środków czyszczących. Czyszczenie parą i odkurzanie przy pomocy jednego urządzenia - to cechy charakterystyczne urządzeń z serii SV. Odkurzacz parowy lub parownica z funkcją odkurzania - nazwa staje się obojętna.
Stanowiska do prasowania Środki czyszczące
Prasowanie i czyszczenie przy użyciu pary. System prasowania parowego Kärcher łącząc w sobie obydwie te funkcje oferują maksymalny komfort zastosowania. Czyszczenie parą i odkurzanie przy pomocy jednego urządzenia - to cechy charakterystyczne urządzeń z serii SV. Odkurzacz parowy lub parownica z funkcją odkurzania - nazwa staje się obojętna.
Wyposażenie
Oryginalne wyposażenie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do korzystania z wyposażenia Kärcher