• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Szorowarki Kärcher

Jednotarczowe Kompaktowe
Urządzenia jednotarczowe o szerokim zakresie zastosowań w pielęgnacji posadzek twardych (czyszczenie zachowawcze, nakładanie i usuwanie powłok, polerowanie itp.) oraz tekstylnych. Łatwe w obsłudze i wygodne w transporcie: kompaktowe szorowarki Kärcher prowadzone ręcznie, doskonale sprawdzają się na średnich i dużych powierzchniach twardych.
Prowadzone ręcznie Step-on
Duże, prowadzone ręcznie szorowarki z napędem jezdnym znajdują zastosowanie w czyszczeniu dużych powierzchni -supermarketów, zakładów produkcyjnych, magazynów, hal sportowych itd. Nowa generacja profesjonalnych urządzeń szorujących. Szorowarki typu step-on zapewniają doskonałą zwrotność a jednocześnie pozwalają operatorowi na komfortową pracę.
Z fotelem dla operatora Do schodów
Szorowarki z fotelem dla operatora są niezwykle pomocne w szybkim czyszczeniu średnich i dużych powierzchni. Urządzenia te stanowią alternatywę dla dużych urządzeń prowadzonych ręcznie. Szorowarki do czyszczenia ruchomych schodów i ciągów pieszych zapewniają doskonałe rezultaty czyszczenia. W ofercie Kärcher również szorowarka do czyszczenia schodów i parapetów.
Polerki Wyposażenie
Polerki Kärcher łatwo usuwają ślady kół i obcasów. Urządzenia te są przeznaczone do polerowania gładkich podłóg na wysoki połysk. Urządzenia mogą pracować niezależnie od dostępu do sieci elektrycznej. Oryginalne wyposażenie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do korzystania z wyposażenia Kärcher.