• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Systemy nawadniania Kärcher

Pistolety spryskujące i spryskiwacze Złączki do węży
Ogrodowe spryskiwacze i pistolety Kärcher o eleganckim wzornictwie, zapewniają komfort obsługi i wysoką skuteczność działania. Pasują do wszystkich popularnych systemów Click-on. Kärcher oferuje pełny asortyment akcesoriów do przyłączania, łączenia, rozłączania, a nawet reparacji systemów nawadniania. Pasują do wszystkich popularnych systemów Click-on.
Elementy połączeniowe z mosiądzu Zraszacze
Mosiężne elementy połączeniowe to niezaprzeczalna korzyść dla ogrodników. Jakość wykończenia i wytrzymałość materiału gwarantują długą żywotność, nawet przy intensywnej eksploatacji. Szeroki asortyment zraszaczy w ofercie firmy Kärcher pozwoli Państwu dobrać właściwy model zraszacza do konkretnego ogrodu, bez względu na jego rozmiar czy usytuowanie terenu.
Węże i wózki na węże Systemy automatycznego nawadniania
Innowacyjne systemy przechowywania węży zwiększają wygodę użytkowania i trwałość samych węży. Wózki na węże umożliwiają szybkie i łatwe ich rozwijanie i zwijanie, a zajmują bardzo mało miejsca. Z modułem sterującym Kärcher, Państwa system nawadniania włącza się i wyłącza zgodnie z zaprogramowanym czasem. Ponadto czujnik deszczu mierzy każdy opad i uwzględnia go w planie nawadniania.
Wyposażenie
Oryginalne wyposażenie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do korzystania z wyposażenia Kärcher