• Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona Główna Nowości
Nowości

Wyprzedaż żółtej kolekcji Wiosenna oferta na urządzenia HD/HDS

Ostatnie modele urządzeń profesjonalnych w żółtym kolorze. W ofercie myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze profesjonalne i szorowarki.

Oferta obejmuje wybrane urządzenia profesjonalne Karcher między innymi : Myjki wysokociśnieniowe zimnowodne i wysokociśnieniowe.

Odkurzacze z nowej linii MV Odkurzacze NT Eco
Doskonale sprawdzają się w utrzymaniu czystości w domu i jego otoczeniu: podwórku, piwnicy, garażu czy w warsztacie. Zbierają suchy i wilgotny brud oraz wodę. Urządzenia zapewniają oszczędność energii elektrycznej do 40% w porównaniu do klasycznych modeli.
Generuje niższy poziom ciśnienia akustycznego tylko 60 dB(A), co pozwala na pracę w miejscach gdzie hałas jest niepożądany.
Nowa parownica SC 2.550 C Nowe Puzzi 10/1 i 10/2 Adv
Parownica doskonale sprawdzi się w każdym domu czyszcząc wodoodporne powierzchnie począwszy od podłóg i ścian, a skończywszy na fugach i kranach. Urządzenia ekstrakcyjne przeznaczone do czyszczenia dywanów, wykładzin, tapicerek w biurach, hotelach, szpitalach. Puzzi 10/1 i 10/2 Adv wyposażone w ergonomiczne akcesoria do czyszczenia by zwiększyć komfort i wydajność pracy.
Łatwy wybór 2014! Kompaktowy Karcher
Oferta Kärcher dla domu. Wybierz odpowiednią dla siebie klasę (K2, K4, K5 lub K7) i model urządzenia wysokociśnieniowego. Oferta promocyjna przeznaczona dla profesjonalistów. Obniżone ceny na wybrane urządzenia wraz z dodatkowym wyposażeniem.
Parownice Karcher Antracytypowe urządzenia Karcher
Czyszczenie parą bez środków chemicznych. Sprzątanie przyjazne domownikom i środowisku. Parownice wykorzystywane do czyszczenia parą, a także także w pielęgnacji tekstyliów i przy prasowaniu. Kompletny nowy układ kolorystyczny (antracyt obudowy, odmienne kolory dla elementów obsługowych)